Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Selkeä päättely: käytännön testi aiheesta Elämäntapa ja tavat
Käytännön itsearvio noin 6 minuutissa aiheesta Selkeä päättely: käytännön testi aiheesta Elämäntapa ja tavat. Kysymykset muistuttavat arjen tilanteita, joten tulos on helpompi yhdistää oikeisiin valintoihin, tapoihin ja huomioon.
10 kysymystä
Helppo
Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Itsearvio Elämäntapa ja tavat: arjen valinnat
Käytä tätä 10 kysymyksen testiä tarkastellaksesi aihetta itsearvio elämäntapa ja tavat: arjen valinnat rauhassa: ei rekisteröintiä, ei diagnoosia ja selkeä tulkinta lopuksi.
10 kysymystä
Helppo
Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Elämäntapa ja tavat arjessa: pienet kaavat
Sivu muuttaa aiheen elämäntapa ja tavat arjessa: pienet kaavat inhimillisiksi kysymyksiksi: mitä huomaat, mikä jää väliin ja mikä pieni askel voisi seurata.
10 kysymystä
Helppo
Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Huomio yksityiskohtiin: käytännön testi aiheesta Elämäntapa ja tavat
Käytännön itsearvio noin 6 minuutissa aiheesta Huomio yksityiskohtiin: käytännön testi aiheesta Elämäntapa ja tavat. Kysymykset muistuttavat arjen tilanteita, joten tulos on helpompi yhdistää oikeisiin valintoihin, tapoihin ja huomioon.
10 kysymystä
Helppo
Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Itsearvio Elämäntapa ja tavat: rauhalliset päätökset
Käytä tätä 10 kysymyksen testiä tarkastellaksesi aihetta itsearvio elämäntapa ja tavat: rauhalliset päätökset rauhassa: ei rekisteröintiä, ei diagnoosia ja selkeä tulkinta lopuksi.
10 kysymystä
Helppo
Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Elämäntapa ja tavat arjessa: käytännöllinen oivallus
Sivu muuttaa aiheen elämäntapa ja tavat arjessa: käytännöllinen oivallus inhimillisiksi kysymyksiksi: mitä huomaat, mikä jää väliin ja mikä pieni askel voisi seurata.
10 kysymystä
Helppo
Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Nopea suunnanotto: käytännön testi aiheesta Elämäntapa ja tavat
Käytännön itsearvio noin 6 minuutissa aiheesta Nopea suunnanotto: käytännön testi aiheesta Elämäntapa ja tavat. Kysymykset muistuttavat arjen tilanteita, joten tulos on helpompi yhdistää oikeisiin valintoihin, tapoihin ja huomioon.
10 kysymystä
Helppo
Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Itsearvio Elämäntapa ja tavat: piilotetut signaalit
Käytä tätä 10 kysymyksen testiä tarkastellaksesi aihetta itsearvio elämäntapa ja tavat: piilotetut signaalit rauhassa: ei rekisteröintiä, ei diagnoosia ja selkeä tulkinta lopuksi.
10 kysymystä
Helppo
Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Elämäntapa ja tavat arjessa: tasapainoinen arvio
Sivu muuttaa aiheen elämäntapa ja tavat arjessa: tasapainoinen arvio inhimillisiksi kysymyksiksi: mitä huomaat, mikä jää väliin ja mikä pieni askel voisi seurata.
10 kysymystä
Helppo
Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Todelliset tavat: käytännön testi aiheesta Elämäntapa ja tavat
Käytännön itsearvio noin 6 minuutissa aiheesta Todelliset tavat: käytännön testi aiheesta Elämäntapa ja tavat. Kysymykset muistuttavat arjen tilanteita, joten tulos on helpompi yhdistää oikeisiin valintoihin, tapoihin ja huomioon.
10 kysymystä
Helppo
Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Itsearvio Elämäntapa ja tavat: joustava ajattelu
Käytä tätä 10 kysymyksen testiä tarkastellaksesi aihetta itsearvio elämäntapa ja tavat: joustava ajattelu rauhassa: ei rekisteröintiä, ei diagnoosia ja selkeä tulkinta lopuksi.
10 kysymystä
Helppo
Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Elämäntapa ja tavat arjessa: oma rytmi
Sivu muuttaa aiheen elämäntapa ja tavat arjessa: oma rytmi inhimillisiksi kysymyksiksi: mitä huomaat, mikä jää väliin ja mikä pieni askel voisi seurata.
10 kysymystä
Helppo
Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Keskittyminen paineessa: käytännön testi aiheesta Elämäntapa ja tavat
Käytännön itsearvio noin 6 minuutissa aiheesta Keskittyminen paineessa: käytännön testi aiheesta Elämäntapa ja tavat. Kysymykset muistuttavat arjen tilanteita, joten tulos on helpompi yhdistää oikeisiin valintoihin, tapoihin ja huomioon.
10 kysymystä
Helppo
Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Itsearvio Elämäntapa ja tavat: keskustelun vihjeet
Käytä tätä 10 kysymyksen testiä tarkastellaksesi aihetta itsearvio elämäntapa ja tavat: keskustelun vihjeet rauhassa: ei rekisteröintiä, ei diagnoosia ja selkeä tulkinta lopuksi.
10 kysymystä
Helppo
Elämäntapa ja tavat
6 minuuttia
Elämäntapa ja tavat arjessa: seuraavan askeleen suunnitelma
Sivu muuttaa aiheen elämäntapa ja tavat arjessa: seuraavan askeleen suunnitelma inhimillisiksi kysymyksiksi: mitä huomaat, mikä jää väliin ja mikä pieni askel voisi seurata.
10 kysymystä
Helppo